AKTUALNOŚCI

Zrzut strony głównej logo.pl - firma LOGO producent odzieży roboczej

Już 25 lat szyjemy ubrania do pracy, a satysfakcja klienta pozostaje naszym najwyższym priorytetem. Nowoczesny i intuicyjny układ strony ułatwi ci nawigację, a dodatkowe informacje o tym jak produkujemy odzież roboczą pomogą podjąć decyzję o współpracy z naszą firmą.

Nowy wygląd, te same wartości

 

Postanowiliśmy zmienić wygląd naszego logotypu, tak, aby odzwierciedlał trzy najważniejsze dla nas wartości: precyzję, trwałość i nowoczesność.

Logotyp LOGO - producent odzieży roboczej

Precyzja

 

Ubrania robocze Logo produkujemy sami już od 1989 r., ponieważ chcemy dopilnować najwyższej precyzji przy wykonywanych projektach. Pomaga nam w tym nowoczesny park maszynowy, doświadczone krawcowe, a także zespół kontrolujący jakość wyrobu. Własna produkcja umożliwia nam także dostosowanie się do twoich indywidualnych potrzeb oraz realizację zamówienia w krótkim terminie.

 

Trwałość

 

Naszą odzież roboczą i ochronną szyjemy tylko z certyfikowanych, starannie dobranych tkanin i mocnych, specjalistycznych nici. Nasze szwy są wzmacniane, aby upewnić się, że ubranie nie zawiedzie cię nawet przy najbardziej wymagającej pracy.

 

Nowoczesność

 

Logo to także zespół graficzny, który za pomocą wizualizacji przedstawi ci twoje zamówienie przed realizacją, a także, modyfikując dowolny model oraz każdy element odzieży oraz nanosząc oznakowanie firmowe – dopasuje odzież do twoich potrzeb. Nasza firma ma również szerokie zaplecze technologiczne, które umożliwia najbardziej zaawansowane formy haftu i nadruku.

 


Nowe kolekcje odzieży roboczej

 

Ubrania do pracy podzieliliśmy pod względem zastosowania na linie:

  • CORPORATE – odzież robocza na cały rok
  • PROTECT – odzież robocza antyelektrostatyczna i trudnopalna
  • SERVICE – odzież serwisowa
  • THERMO – odzież ochronna zimowa

 

Jeśli szukasz odzieży roboczej lub ochronnej, a nie znalazłeś konkretnego modelu na naszej stronie – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy w stanie stworzyć ubranie od zera pod twoje potrzeby.

 


Programy lojalnościowe

 

Jako producent, mamy możliwość kompleksowej obsługi programów lojalnościowych w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, odzieży promocyjnej, korporacyjnej oraz artykułów reklamowych. Od lat wspieramy jedne z największych programów lojalnościowych w kraju, dostarczając ubrania robocze szyte specjalnie pod potrzeby klienta, ze szczególnym uwzględnieniem wysokiej jakości oznakowania.

 


Co jeszcze nowego?

 

Doskonale wiemy, że nie każdy ma czas na rozmowę telefoniczną. Na naszej stronie dowiesz się od razu czy szyjemy dla twojego sektora, zainspirujesz się przykładami naszych realizacji, a także przeczytasz artykuły o tym co oznacza profesjonalna i niezawodna odzież robocza dla rozwoju twojego biznesu.

 

Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, aby otrzymywać:

  • specjalne oferty na odzież roboczą,
  • informacje o nowych produktach,
  • ciekawe artykuły.